Citrus Bliss 15 ml doTERRA

dōTERRA aromaterapie » Směsi esenciálních olejů dōTERRA

Cena:899.00CZK

Citrus Bliss - Osvěžující směs 15 ml

Tato jedinečně osvěžující směs v sobě nese veškeré povznášející a antistresové vlastnosti citrusových esenciálních olejů  a to velice příjemnou formou. Kromě povznášejícího pocitu, který nám  dodávají, bylo mnohocitrusových olejů z této směsi rovněž studováno pro své očistné a dezinfekční vlastnosti.

Působení: Uklidňující, antidepresivní, poruchy příjmu potravy, mastitida, sedativum.

Složení: Směs olejů (mandarinka, divoký pomeranč, citron, grapefruit, bergamot a vanilka).

  • Wild Orange - přináší mír a štěstí mysli i tělu, radost v srdci, a tak nám poskytuje emocionální podporu a pomáhá při překonávání deprese.
  • Lemon - podporuje zdraví, hojení, fyzickou energii a přináší očistu. Jeho vůně je osvěžující, posilující a zahřívající.
  • Grapefruit - antidepresivní, antiseptický, diuretikum. Přináší rovnováhu a povznáší mysl, může pomoci zmírnit úzkost.
  • Mandarin- uklidňující, jemná, navozuje pocity štěstí. Je také osvěžující, povzbuzující a revitalizační. Díky svým uklidňujícím vlastnostem je výborná pro boj proti stresu a podrážděnosti.
  • Bergamot - má povznášející vlastnosti. Může také pomoci při depresi a rozrušení.
  • Tangerine - obsahuje estery a aldehydy, které jsou sedativní a uklidňují nervový systém. Je také diuretikum a dekongestant lymfatického systému.
  • Clementine - je uklidňující a sedativní; může pomoci zmírnit napětí.
  • Vanilkovýextrakt - je uklidňující a sedativní; může pomoci zmírnit napětí.

 

Aplikace:

T (lokální): Může být aplikován na uši, srdce a zápěstí nebo používán jako parfém. Lze ředit frakcionovaným kokosovým olejem pro masáž celého těla. Může také být přidán do vody pro relaxační koupel.

A (aromatické): Rozprašovat vzduchem nebo vdechovat vůni přímo.

V kombinaci s vodou může být tato směs  také použita k dezinfekci pracovních desek a jiných povrchů.

Tělesné systémy: imunitní systém, emocionální rovnováha

Upozornění: může způsobit podráždění pokožky. Nevystavujte se přímému působení slunečního záření po dobu až 12 hodin od aplikace.

Emoční působení: na podporu kreativity, rozpouští blokády v naší kreativitě, doplňuje nám motivaci a drive, rozpouští letargii a bojácnost,  podpoří nás ve chvílích, kdy máme slabou vůli, propojuje nás s vnitřním dítětem a rozvíjí naši hravost, spontaneitu a lehkost bytí, motivuje nás, abychom se zbavovali vnitřních omezení  a nejistot. Natřením na oblast solaru plexu stimuluje sebedůvěru.