HD clear

dōTERRA aromaterapie » Směsi esenciálních olejů dōTERRA

Cena:771.00CZK

HD clear (Clear Skin) Roll-on - Čisticí směs

Působení: Akné, mozoly, dermatitida, impetigo, mastná pokožka

Nové složení - Ho wood, eucalyptus globulus, geranium, litsea, melaleuca, black cumin seed

  • Rosewood - je známé pro své antiseptické vlastnosti a je často používáno jako pomocník proti infekcím a na podporu revitalizace kožní tkáně. 
  • Ho wood má podobné vlastnosti jako Rosewood
  • Melaleuca - je jedním z nejvíce studovaných antibakteriálních a antimykotických olejů. Melaleuca má rovněž protizánětlivé účinky a může pomoci s podporou kůže v procesu její obnovy po zraněních.
  • Eucalyptus - je často používán na záněty, kožní infekce a vředy. Ve  Francii je používán jako lék k léčbě kandidy a jiných plísňových infekcí a také prokázal své silné antibakteriální vlastnosti.
  • Geranium - má antibakteriální a protizánětlivé vlastnosti a je často používán jako pomocníkpro zmírnění následků akné a ekzémů. Může také pomoci vyrovnat hladinu mazu v kůži.
  • Lemongrass - je známý pro své antiseptické vlastnosti a často pomáhá při boji s infekcemi a na podporu revitalizace kožní tkáně.
  • Litsea- má citronovou, sladkou vůni. Má antidepresivní vlastnosi, je proti únavě, podporuje koncentraci. Vhodná jako prevence před infekčními nemocemi, na unavené a oteklé nohy (koupel). Působí dezinfekčně proti mykózám a akné.

Indikace: složení Clear Skin obsahuje oleje, které byly vybrány pro své jedinečné vlastnosti chránit kůži před bakteriální a plísňovou infekcí (i nehtové plísně) a jinými kožními potížemi např. proti ekzému a akné. Tato směs může být aplikována lokálně na infikované části těla.

Aplikace:

T (lokální): Aplikujte na požadované místo každý den, dle potřeby .

 

Tělesné systémy: imunitní systém, kůže

Upozornění: opakované užívání může vyvolat citlivost pokožky na dotek. Užívejte opatrně v těhotenství.

Emoční působení:olej přijetí nedokonalosti

Čistící směs byla navržená jako ochrana proti akné a pro obecné zdraví pokožky. Jeho hlavní složka, černý kmín, není esenciálním olejem, ale má v sobě jeho stopové množství. Černý kmín je ceněný v mnoha islámských zemích pro své léčivé vlastnosti. Prorok Muhammad kdysi řekl: "V černém kmínu je lék na všechny nemoci  kromě smrti." Čistící směs kombinuje léčivé vlastnosti černého kmínu s jinými éterickými oleji.

Směs emocionálně podporuje potlačené negativní emoce jako např. hněv, pocit viny a sebeodsuzování. Člověk s potřebou této směsi může skrývat pocity viny nebo v sobě dusit v zlost z minulosti. Tyto hluboce potlačené pocity mohou existovat mimo naše vědomí. Nicméně pocity bolesti a hněvu dokáží časem „vybublat“ na povrch  a pokud se s nimi přiměřeně nevypořádáme, mohou se negativně  projevit v podobě osočování nebo obviňování druhých.

Čistící směs podporuje lidi tím, že zvyšuje jejich sebepřijetí a sebelásku. Pomáhá jim vidět vlastní hodnotu, bez ohledu na fyzický vzhled. Podporuje zdravé uvolnění a vyjádření pocitů hněvu. Směs vybízí přehlížet podružné nedostatky a nahradit sebeodsuzovánísebepřijetím.