Clary Calm roll on 10 ml (ženská hormonální směs)

dōTERRA aromaterapie » Směsi esenciálních olejů dōTERRA

Cena:999.00CZK
Sleva 113 Kč. Původní cena 1112

Clary Calm - Měsíční směs pro ženy

Tato unikátní směs kombinuje několik různých olejů, používaných často ke zmírňování symptomů spojených s PMS, menopauzou  a stárnutím .

Působení: Návaly horka, hormony (na rovnováhu), menopauza, menstruace , PMS

Složení:

 • ClarySage - se často používá k vyvážení hladiny estrogenu a dalších hormonů  spojených s PMS a symptomy menopauzy .
 • Lavender - má zklidňující vlastnosti  a je často používána k vyvážení a nastolení rovnováhy emocí ve spojitosti s PMS .
 • Bergamot - pomáhá zmírnit pocity stresu a rozrušení , uvolňuje napětí a pomáhá vyrovnat emoce .
 • Roman Chamomile - je protikřečový a uklidňující; má relaxační vlastnosti .
 • Cedarwood - je uklidňující a pomáhá ke zklidnění nervového napětí .
 • Ylang ylang - má uklidňující a sedativní vlastnosti . Přináší pocity  sebelásky , důvěry , radosti a míru  a je často používán jako pomocník  při vyrovnávání hormonální hladiny.
 • Geranium - napomáhá hormonální rovnováze  a je často používáno pro boj  s osteoporózou. Má uklidňující vliv a je používáno při léčbě symptomů spojených s PMS .
 • Fennel - se často používá ke zmírňování problémů, spojených s menopauzou a nástupem menopauzy. Má schopnost navozovat stav hormonální rovnováhy a může být užitečný při zmírnění symptomů spojených s PMS. Je také často používán jako pomocník při zmírňování kožních problémů, spojených se stárnutím .
 • CarrotSeed - se často používá k regulaci menstruace a pro zklidnění příznaků, spojených s PMS .
 • Palmarosa - pomáhá snižovat stres a napětí  a pozvedává emoce . Často se používá pro zmírnění řady různých kožních problémů .
 • Vitex - byl zkoumán pro svou schopnost regulovat hladiny estrogenů a schopnost zmírňování příznaků, spojených s PMS a menopauzou.

Aplikace:

T (lokální): Aplikujte dle potřeby na hrudník, břicho nebo šíji.

A (aromatické): Rozptylujte v difuzéru nebo inhalujte přímo z dlaní.

 

Použití: hormonální systém, emocionální rovnováha, kůže

Bezpečnostní upozornění: opakované užívání může způsobit citlivost pokožky na dotek, proto v případě výskytu nežádoucích příznaků, zřeďte směs frakcionovaným kokosovým olejem. Než začnete užívat směs v těhotenství nebo pokud máte zdravotní potíže, poraďte se nejdříve s lékařem.

Působení na psychiku: olej zranitelnosti

Směs podporuje vřelost v mezilidských vztazích, stabilizuje emocionální nerovnováhu a posiluje emocionální intimitu. Je to ideální směs pro podporu těhotenství a porodu, neboť posiluje pouto matky k dítěti. Tato směs pomáhá ženám vyrovnat se svými mateřskými instinkty a péčí o dítě.

Měsíční směs napomáhá vztahům skrze učební proces člověka, vede ho k tomu, aby byl citově otevřenější a zranitelnější. Zmírňuje strach z odmítnutí a pobízí lidi přijmout ve svých vztazích opravdové teplo a lásku. Také podporuje pocity empatie vůči ostatní tím, že připomene, aby zůstali vnímaví k myšlenkám, pocitům a potřebám ostatních lidí.

Tato směs působí jako silný emocionální stabilizátor, a to zejména v průběhu menstruace nebo menopauzy. Uvolňuje citové napětí uvnitř pohlavních orgánů a pomáhá uvolnit očekávání utrpení a děsu z měsíčního cyklu. Stručně řečeno, měsíční směs navozuje emocionální intimitu a pomáhá dosáhnout emocionální rovnováhy.

Produktový list zde

Nabídka nákupu se slevou 25 % po registraci zde jako nezávislý produktový konzultant (můžete objednávat jen pro sebe, za registraci zaplatíte 20 Euro nebo si vyberte registrační balíček a poplatek neplatíte).

Stránky dōTERRA - http://www.mydoterra.com/lotusleaf/