Past Tense 10 ml roll on

dōTERRA aromaterapie » Směsi esenciálních olejů dōTERRA

Cena:817.00CZK

Past Tense libavka (Wintergreen), levandule, máta, kadidlo, listy koriandru (Cilanto), majoránka, heřmánek římský, bazalka (Basil) a rozmarýna (Rosemary).

Směs na napětí a nepohodlí spojené s bolestmi hlavy

Při bolesti hlavy, migrénách, přepracovanosti. Zklidňuje a ochlazuje.

Působení: Bolesti hlavy, migrény, svalové napětí, bolesti hlavy z napětí

Složení:

  • Wintergreen - má protibolestivé , protizánětlivé a protikřečové vlastnosti . Pomáhá při bolestech svalů a kostí .
  • Lavender - může pomoci zmírnit bolesti a záněty . Působí proti křečím a může pomoci s migrénami a napětím .
  • Peppermint : tiší bolest , má protizánětlivé vlastnosti a pomáhá proti křečím . Často se používá k úlevě od bolesti hlavy a ochlazující účinky na pokožku .
  • Frankincense - má uklidňující vlastnosti a pomáhá zmírňovat záněty , bolesti hlavy a snižuje vysoký krevní tlak .
  • Cilantro - má protizánětlivé a analgetické vlastnosti . Je tostimulant oběhového systému  a pomáhá zmírnit bolesti a ztuhlost .
  • Roman Chamomile - má uklidňující účinky a působí protizánětlivě a proti křečím . Také zklidňuje nervy.
  • Marjoram–často se užívá pro zmírnění svalových bolestí . Má také uklidňující vlastnosti a napomáhá  zvýšení  průtoku  krve .
  • Basil - se často používá k úlevě od bolesti a hlubokých svalových křečí .
  • Rosemary – užívá se k úlevě od bolesti hlavy . Může také pomoci při neprůchozích nosních dutinách a infekcích, které jsou často příčinou zánětů dutin .

Aplikace:

T (lokální): pomocí kuličkovéhoaplikátoru vetřetesměs na spánky, čelo, šíji a reflexní body na rukou a chodidlech.

A (aromatické): přímo vdechujte aroma.

 

Použití: trávicí systém, emocionální rovnováha, kůže

Bezpečnostní upozornění: opakované užívání může způsobit přecitlivělost pokožky na dotek. Může způsobit podráždění citlivé pokožky.

Psychické působení:

Olej úlevy. Směs byla navržena tak, aby zmírnila bolesti hlavy a pomáhala při odbourávání stresu i souvisejícího emocionálního napětí.

Spojuje účinné relaxační vlastnosti esenciálních olejů a učí tělo, jak se uklidnit a relaxovat. Může také pomoci zbavit se různých strachů, které vyvolávají napětí a bolesti ve fyzickém těle. Může zmírnit projevy těžkého stresu, zklidnit traumata a vnést rovnováhu do těla a jeho energetického systému. Tato směs také pomáhá při znovuzískání rovnováhy po období přepracovanosti, syndromu vyhoření a vyčerpanosti.

Když tělo opouštějí fyzické či emocionální bloky, podpoří tato směs pocity vděku. Připomíná nám, abychom projevovali vděčnost za to, co máme, a naplno si vychutnávali prožitky života.

Když se z těla uvolňují bloky ať již fyzické či emocionální povahy, směs podporuje vznik pocitu ocenění. Připomíná nám všem, že musíme projevovat vděčnost za to, co máme a své mnohé životní zkušenosti si vychutnávat.