On Guard® ochranná směs doTERA 15 ml

dōTERRA aromaterapie » Směsi esenciálních olejů dōTERRA

Cena:1327.00CZK

OnGuard - Ochranná směs

Účinky:  čistí, podporuje imunitní systém, chrání před viry, plísněmi a bakteriemi.

Složení: Planý pomeranč, Hřebíček, Skořice, Eukalyptus, Rozmarýna

Indikace: abscesy (v ústní dutině), znečištění vzduchu, infekce močového měchýře, kandidózy, chronická únava, opary, nachlazení, kašel, chřipka, nemoci dásní, hypoglykémie, infekce, lupus, plísně, mononukleóza, stafylokokové infekce, zápal plic, mor, svrab, bolesti v krku, bradavice.

Aplikace: masírujte oblast krku, žaludku a střev a také plosky chodidel. Nařeďte 1:15 (s kokosovým nebo jiným vhodným olejem) a masírujte oblast brzlíku (stimulace imunitního systému) nebo oblast podpaží (stimulace lymfatického systému). Nejvhodnější pro masáž chodidel – obvykle nevyvolává kožní reakce.

Upozornění: opakovaná aplikace může vyvolat podráždění kůže. Opatrně během těhotenství.

Složení (podrobně):

Planý pomeranč (Dominikánská republika): Lisovaný za studena ze slupek pomerančů. Svým obsahem limonenu chrání citrusy před patogenními viry a bakteriemi. Limonen také pomáhá udržovat správnou hladinu důležitého antioxidantu zvaného glutathion, který poskytuje ochranu našim buňkám. Jeho hladina je často nedostatečná v játrech, v tlustém střevě a v mozku. Působí antidepresivně, protizánětlivě, proti nádorově, jako antikoagulant, zlepšuje prokrvení. Je velkou ochranou proti chřipce a nachlazení.

Hřebíček: destilovaný vodní parou z růžových poupat sušených na slunci. Působení: antimikrobiální, proti plísňové, antiinfekční, antibakteriální, antivirové, antiparazitální, analgetické, hemostatické (ředí krev), protizánětlivé. Silný antioxidant. Stimuluje imunitní systém. Pomáhá navodit pocit ochrany a odvahy. Indikace: infekční choroby, vnitřní paraziti, tuberkulóza, infekce dýchacího aparátu, bolesti zubů, problémy s dásněmi.

Skořice: mnohostranně působící olej: pročišťuje, okysličuje a zesiluje působení ostatních olejů. Má stimulační a tonizující efekt na celé tělo, zvláště na oběhový systém. Působení: antimikrobiální, antivirové, proti plísňové. Prokrvuje a působí antikoagulačně. Jeden z olejů s největším antimikrobiálním působením. Působí protizánětlivě, antioxidačně, reguluje cholesterol, stimuluje sexualitu, prohřívá.

Eukalyptus radiata: má silné antivirové působení na dýchací systém. Účinky: antibakteriální, proti infekční, antivirové, protizánětlivé, mukolytické, expektorační.

Rozmarýna: vyrovnává srdeční funkce, energetizuje solar plexus a snižuje mentální únavu. Zlepšuje cirkulaci a stimuluje nervový systém. Působení: protiplísňové, antibakteriální, antiseptické, antiparazitální, obecný stimulans, podporuje mentální jasnost a rovnováhu nervového a endokrinního systému.

Psychické působení: Tato kombinace olejů se běžně užívá jako ochrana před bakteriemi, viry a plísněmi. Ochranné vlastnosti této směsi však překračují fyzickou rovinu, neboť pomáhají vytvořit hradbu proti energetickým upírům, dominantním osobnostem a dalším negativním vlivům. OnGuard posiluje imunitní systém, který řídí schopnost bránit se před útoky fyzických patogenů a negativních energií.

Pomáhá posílit vnitřní já člověka a jeho rozhodnutí postavit se za sebe sama a žít v celistvosti. Je vhodný zejména pro lidi, jejichž hranice jsou oslabené z důvodu neustálého narušování jejich osobního prostoru. Tato směs dává člověku sílu říci „ne“ a udržovat si jasně vymezené hranice. Zbavuje nás nezdravých vztahů, jako jsou závislosti, parazitické vztahy nebo emoční viry z negativního skupinového myšlení. OnGuard pomáhá člověku postavit se za sebe a žít ve spojení se svým skutečným Já.