Elevation 15 ml

dōTERRA aromaterapie » Směsi esenciálních olejů dōTERRA

Cena:1524.00CZK

 

ELEVATION - OLEJ RADOSTI
Stručný popis:
Povznášející kombinace esenciálních olejů, které stimulují chemismus našeho těla v případě, kdy je člověk letargický nebo smutný.
Složení:Lavandin, Tangerinka, Elemi, Myrta citrónová, Meduňka, Ylang Ylang, Osmanthus a Santal.

Nejběžnější použití: Cushingův syngrom, beznaděj, deprese, hubnutí, lupus, nedostatek energie, pásmová nemoc (Jet Lag), poporodní deprese, poruchy pozornosti, povznesení, problémy zneužívání, smutek/žal, stimulace, stres, šok, úzkost.
Aplikace: nanášejte na oblast srdce, uší, šíje, brzlíku, spánků, na čelo a na zápěstí. Aplikujte na reflexní body srdce. Přidávejte do vody ke koupeli. Použijte jako obklad. K masáži celého těla nařeďte olejem. Nanášejte na oblasti, kde je slabý krevní oběh.
Elevation můžeme používat jako parfém, zejména v oblasti srdce. Pokud chceme, aby naše prádlo krásně vonělo, stačí přidat dvě kapky do pračky nebo do sušičky. Můžeme použít v difuzéru nebo přímo inhalovat.
Vlastnosti jednotlivých olejů v této směsi:

Lavandin: rozptyluje depresi a úzkost.
Tangerinka: sedativní účinek, ulevuje od stresu a přitom podporuje naši energii.
Elemi: zklidňující, antidepresivní účinky. Ulevuje od stresu a zklidňuje nervy.
Myrta citronová: její silné citronové aroma je osvěžující a povznášející.
Meduňka: pomáhá při úzkosti a depresi, má povznášející citronové aroma.
Ylang Ylang: zklidňující, relaxační účinky. Přináší pocity sebelásky, důvěry, radosti a míru.

Osmanthus: jedna z 10 slavných tradičních čínských květin. Silně aromatické květy se používají ve vzácných a drahých parfémech. Jeho sladká, povznášející květinová vůně prý vyvolá úsměv u každého.

Santal: zklidňující, sedativní účinky. Pomáhá vyrovnávat a harmonizovat emoce a ulevuje při nervovém napětí.

Tělesné systémy: Nejrůznější problémy spojené s emoční nevyvážeností.
Aromatické působení: Vůně tohoto oleje je povznášející, osvěžující a podporuje vnímání vlastní hodnoty. Pomáhá rozptýlit depresi, smutek a úzkost.
Elevation byl původně vytvořený jako antidepresivum. Obsahuje oleje se stabilizačním účinkem na nálady jako je Santal a také radostné oleje typu Tangerinky, Elemi, Meduňky a Myrty citronové. Hřejivé vibrace tohoto oleje ztiší srdce a zharmonizují emoce. Jeho vůně povznáší, osvěžuje a prohlubuje vnímání vlastní hodnoty. Pomáhá rozptýlit smutek a úzkost.
Elevation může člověku pomoci, aby se snáze zbavil nižších energetických vibrací. S postupem k

vyšším vibracím přestávají být naše staré zlozvyky a závislosti zajímavé a tato směs člověka může povznést k vyšším stavům vědomí.

Probouzí v nás pocity radosti, jasnosti, odvahy, uvolnění, štěstí, inspiruje k humoru, hravosti a legraci. Tímto způsobem pomáhá proměňovat depresi v radost a veselí. Učí nás, abychom si nedělali starosti, strach není produktivní, zato víra, naděje a odhodlání ano. Elevation člověka přesvědčí, aby byl veselý, bezstarostný a překypující. Podporuje nás, abychom životem proplouvali v míru a s lehkostí.

Upozornění: 12 hodin po aplikaci na pokožku se vyhýbejte přímému slunečnímu záření.