Úvodní strana

LEKARNAJINAK.CZ je zaměřena na přírodní produkty, některé mají i certifikát bio (Ecocert, Demeter, BIO, AB):

 

 

  • dōTERRA esenciální oleje čisté terapeutické kvality. Navštivte některou z přednášek
  • Esence (vibrace) z květů Australské květové esence, Bachovy květové esence (firmy Esence & Co LES FLEURS de BACH, a FITNE)
  • doplňky stravy (vitamíny, minerály, kloubní výživa, byliny, čaje, elixíry - FITNE), většinou pokud to je možné také v biokvalitě, zároveň jsou vhodné i pro VEGANY. Běžně jsou totiž na trhu doplňky stravy, které se  vyrábí synteticky, různé chemikálie jsou zde pak ještě i přidávány jako plnidlo, pomocné látky, kapsle je zpravidla tvořena živočišnou želatinou a i barvivy a tím tedy zdraví příliš neprospívají.    

                                                                                  


 

 

 

PROČ POUŽÍVAT BIO VÝROBKY

Pro vaši krásu

Používání bio výrobků zaručuje, že se vyhneme složkám, které nemají žádný význam pro pokožku a které jsou sporné co se týká toxikologické roviny a mohou poškodit vaše zdraví (vyvolávají alergie, dráždí, jsou karcinogenní). Záruku poskytují výrobky vytvořené z přírodních látek, které jsou bohaté na vitaminy, minerály, základní mastné kyseliny. Biokosmetika klade důraz na kvalitní přírodní složky, jejichž jedinečné vlastnosti jsou známy a nepoužívá žádné tzv. „revoluční" syntetické látky, u kterých není známa a nebo je známa jen velmi málo dlouhodobá účinnost.

 

Pro krásu naší planety

Biokosmetika poskytuje záruku, že její výroba je v souladu trvale udržitelným životem na naší planetě. Biologické složky, které jsou používány v zemědělství jsou bez pesticidů, herbicidů, chemických hnojiv, geneticky upravovaných organismů a jsou získány jednoduchou, neznečišťující transformační procedurou (lisováním za studena, macerací, destilací vodní parou). Navíc, aby byla respektována příroda a živočichové je zákázáno používat látky, které se v přírodě těžko rozkládají. Dále je rovněž zakázáno testování na zvířatech. Příroda/planeta jsme my.

 

           

(foto Veganism is the Future)                                                      NETESTOVÁNO NA ZVÍŘATECH       Inciativa proti GMO