Esence "DIETA"

BIO Bachovy květové esence » Esence "DIETA"

Cena:300.00CZK
Vaše sleva 50 CZK. Původní cena 350 CZK
Esence DIETA 20-30 ml
Bachova květová esence namíchaná přísně podle doporučení Dr. Bacha. Kombinace vybraných květů se doplní vodou a pro konzervaci používáme bio koňak.
Esence je přírodním pocmocníkem hubnutí, k zvládnutí  zbavit se přebytečných kil
- Crab apple - Jabloň lesní, Bachova květová esence tzv. čistící pro ty, kteří se potřebují naučit respektovat své tělo a svoji osobu jako celek. Esence pomůže být spokojen sám se sebou. 
- Impatients - Netýkavka žláznatá, Bachova květová esence pro získání dostatečné trpělivosti, kterou mnozí často brzy ztrácí a podřizují se nárazovým drastickým dietám a pak se stává, že ztracená kila se rychle vracejí, dochází k tzv. JO-JO efektu. Bachova esence Impatients pomáhá udržet si trpělivost a naučit se dlouhodobě se stravovat, tak abychom dosáhli požadované váhy a tu si i udrželi.
- Chestnut Bud - Poupě jírovce, Bachova květová esence je vhodná pro ty, kteří se již několikrát pokoušeli stravovat se dietně a po čase se opět vrátili ke starým zvykům až zlozvykům. Bachova esence Chestnut Bud pomáhá poučit se z chyb minulosti.
- Gentian - Hořeček nahořklý, Bachova květová esence je vhodná pro ty, kteří když nevidí v nejbližší době viditelné výsledky, začnou se cítit sklesle a ztrácet naději v úspěch diety. Bachova esence Gentian pomáhá zvládnout emociální stránku v období diety a udržet si své přesvědčení.
- Hornbeam - Habr obecný, Bachova květová esence je vhodná pro ty, kterým chybí silná vůle k tomu, aby s dietou vůbec začali. Vědí, že by bylo třeba shodit přebytečná kila, ale chybí jim dostatečný impuls a silná vůle. Bachova esence Hornbeam pomáhá stále neodkládat zahájení diety a posílí vnitřní přesvědčení začít s dietou a docílit požadované váhy.
Dávkování esence DIETA na míru:
Minimálně 4x denně 4 kapky buď přímo do úst pod nebo na jazyk, chvíli nechat v ústech, je možné zapít nebo můžeme dát rovnou do nápoje.