Balance - Rovnováha 15 ml doTERRA

dōTERRA aromaterapie » Směsi esenciálních olejů dōTERRA

Cena:908.00CZK

Balance - Rovnováha 15 ml doTERRA

Složení: Smrk, Růžové dřevo, Kadidlo, Blue Tansy (Marocký heřmánek)

Účinky: Uzemňující, harmonizující, zklidňuje centrální nervový systém, čistí krev.

Tato receptura je stará 2000 let. V Římě se aplikovala vojákům před bitvou.

Indikace: Úzkosti, bolesti zad, problémy s rovnováhou, propojení mozku, koma, zmatenost, křeče, deprese, nedostatek energie, strach, epilepsie, smutek, vyhřezlé plotýnky, návaly horka, hyperaktivita, JetLag, lupus, vyrovnání metabolismu, nálady, Parkinsonova nemoc, křeče.

Použití: Tato směs je účinná při nejrůznějších problémech svalů a kostí, kůže, nervového systému a emoční rovnováhy.

Další použití: Tato směs působí nejlépe aplikovaná na plosky chodidel. Můžeme též mazat na srdce, na zápěstí a na solar plexus. K vyvážení pravé a levé hemisféry aplikujte Balance na prsty levé ruky a aplikujte na pravý spánek a obráceně. Můžete také překřížit ruce a masírovat reflexní body na ploskách chodidel. Při bolestech páteře aplikujte na reflexní body chodidel a na páteř.

Vyrovnání 3 kinestetických rovin (tanečnice, batolata) pro lepší udržení rovnováhy.

1: Koruna, ramena, chodidla

2: čelo – šíje

3: pravý a levý spánek

Při meditaci aplikujeme na spánky, abychom zklidnili myšlení, pročistili mysl (ochrana před nechtěnými myšlenkami) 

Emoční působení: Uzemňující olej. Kombinace olejů ze stromů a kořenů. Skvělý olej pro zklidnění hyperaktivních dětí. Vhodný pro dospělé, kteří se potřebují opět spojit se svými kořeny. Tato směs posiluje spojení s dolní částí těla a se zemí, což je důležité zejména v případě, kdy jsme se příliš ponořili do aktivit jako je přemýšlení, mluvení nebo duchovní činnosti.

Tato směs je vhodná pro lidi, kteří hledají únik ze života tím, že se neustále vydělují. Tito lidé se možná vyhýbají dlouhodobým závazkům v práci nebo ve vztazích a raději si „poletují“ ve větru. Tato směs člověku připomíná, že aby mohl realizovat své skutečné sny a touhy, musí být zaměřený na svůj cíl, dokud se mu ho nepodaří realizovat ve fyzickém světě. Uzemňující směs nás učí skutečné vytrvalosti. Dává nám vnitřní sílu a pevnost, učí nás uzemnit svou energii a s trpělivostí stromu manifestovat svou vizi. 

Otevírá a uvolňuje emoční bloky, přináší pocit rovnováhy. Olej stability. V období krize, po prodělaných šocích a traumatech uzemňuje a stabilizuje.