BIO Bachovy květové esence

Bachovy květové esence nabízíme v biokvalitě od francouzských firem BIOFLORAL a ESENCE & CO LES FLEURS DE BACH.

Naše výrobky nesou certifikát o dodržování originální výroby podle Dr. Edwarda Bacha, který byl udělen Bachovým centrem v Anglii. Všechny naše esence jsou konzervované v koňaku, jak dr. Bach doporučoval a navíc v BIO koňaku (40 %) Poměr květové esence je 1/250.

Biocertifikát - Dr.Bach - Biofloral ČR

Pokud řešíte krátkodobý, akutní problém, vyberte si základní originální esenci (10 ml nebo 20 ml)a užívejte 2 kapky esence do vymizení příznaků (přímo do úst, nebo do nápoje, vždy chvíli podržet v ústech, je možné ještě zapít).

Pro dlouhodobější stav si můžete vybrat již kombinovanou esenci (nebo si sestavte esenci na míru, vyberte 1-7 esencí dle Vašeho stavu a problemu (pro začatek je lepší menší počet a vhodnější je i liché číslo, ale záleží na Vás). S výběrem Vám rádi pomůžeme (konzultace na uvedených kontaktech je zdarma). K vytvoření esence na míru používame zatím květové esence od firmy ESENCE & CO LESFLEURS DE BACH, esenci konzervujeme v BIO koňaku. Užívájí se minimálně 4 kapky 4 x denně po dobu 3-4 týdů nebo do odeznění problemu.

Více o užívání zde.

Pokud nechcete z nějakého důvodu používat alkohol (děti, řidiči atd.) doporučujeme esence bez alkoholu v perlách pastilkách nebo bonbonech. Pastliky ani perly se nesmí podávat zvířatům! Těm jsou určeny základní nebo kombinované esence.

Velmi oblíbenou a užitečnou kombinovanou esencí je tzv. Krizová esence (ve formě kapek, spraye, pastilek, krému, parfémů, toaletní, vody oleje atd.), vytvořená původně Dr. Bachem, ta by neměla chybět v žádné domácnosti.