In Tune - Soustředění, 10 ml (roll on) doTERRA

dōTERRA aromaterapie » Směsi esenciálních olejů dōTERRA

Cena:1246.00CZK
Sleva 10 %. Půvdní cena 1385 Kč
 

In Tune (směs soustředění), olej přítomnosti, 10 ml rollon

výborný pro hyperaktivní děti a děti s poruchami pozornosti.

Složení: Amyris (Antilský santal), Pačule, Kadidlo, Limetka, Ylang Ylang, Santal, Heřmánek římský

Tato směs obsahuje oleje, které byly studovány a používány tradičně pro svou schopnost podporovat klid, soustředění a vyvážený stav mysli. Mnoho olejů v této směsi obsahuje vysoké hladiny seskviterpenů , které vykazují schopnost projít hematoencefalickou bariéru, aby zasáhly buňky v mozku .

Působení: porucha pozornosti (ADD) / porucha pozornosti s hyperaktivitou (ADHD), úzkost , uklidňující, jasnost, soustředění, zaměření, hyperaktivita, stres

Složení:

  • Amyris ( západoindické santalové dřevo ) - obsahuje vysokou hladinu seskviterpenů a může přispět k podpoře klidu a pro úlevu od stresu a napětí .
  • Patchouli - má sedativní účinky , uklidňující a relaxační vliv a může být užitečná při zmírnění úzkostí a depresí . Také obsahuje vysokou hladinu seskviterpenů .
  • Frankincense - má antidepresivní a sedativní vlastnosti . Je často používáno pro zlepšení paměti , snížení psychické únavy , pro koncentraci energie a soustředění .
  • Lime - má osvěžující vůni , která se často používá pro překonání únavy , při depresi a apatiiMůže být také užitečná proti úzkostným stavům .
  • Ylang ylang - prokázal zklidňující vlastnosti a je často používán pro léčbu úzkostí a depresí .
  • Sandalwood - se často používá na pomoc s koncentrací a meditací . Také má zklidňující a sedativní vlastnosti .
  • Roman Chamomile - má uklidňující a relaxační účinek. Je často používán pro bezpečné a účinné snížení podrážděnosti a nervozity u dětí, zejména hyperaktivních dětí.

 

Aplikace:

T (lokální): aplikujte na zadní část šíje a na chodidla.

A (aromatické):rozprašujte, nebo přímo vdechujte aroma.

 

Použití: emocionální rovnováha, hormonální systém, nervový systém

Bezpečnostní upozornění:opakované užívání může způsobit citlivost pokožky na dotek

Působení na psychiku: olej přítomnosti

Na rozdíl od oleje citronu, zklidňuje olej přítomnosti mysl a navozuje stav vnitřního klidu. Zatímco citron aktivuje mysl, olej přítomnosti ztišuje a uzemňuje duševní sily. To je zvláště vhodné pro ty, kdo nedokáží udržet pozornost po delší dobu. Povzbuzuje lidi k tomu, aby se i nadále plně věnovali danému úkolu a soustředili se na dokončení projektu či cíle, než se pustí do dalších činností. Směs proto ocení lidé, kteří se ztrácejí v myšlenkových pochodech nebo ti, kteří přeskakují z jedné činnosti nebo nápadu na druhý resp. snílkové, kteří se oddávají fantazírování.

Tato směs jemně vede duši k plnému uvědomování si svého fyzického těla a fyzického okolí. Pobízí přijmout realitu své životní situace a zabývat se jí tím správným způsobem. Tato směs především povzbuzuje lidi k bytí tady a teď a proto také podporuje meditativní stav. Stabilita a uzemňovací energie této směsi podporuje zdravé propojení těla a mysli. S podporou této směsi jsme schopni žít plně v přítomném okamžiku.

Psychické působení: na rozdíl od esenciálního oleje citronu, zklidňuje In Tune mysl a navozuje stav vnitřního klidu. Zatímco citron aktivuje, In Tune ztišuje a uzemňuje duševní síly. Tato kvalita je užitečná zvláště pro ty, kteří nedokáží udržet pozornost po delší dobu. Přivádí člověka k soustředění se na daný úkol a na dokončení projektu, než se pustí do dalších činností. Tuto směs proto ocení všichni, kteří se ztrácejí v myšlenkových pochodech nebo přeskakují z jedné činnosti nebo nápadu na druhý, resp.snílkové, kteří se oddávají fantazírování.

Tato směs jemně vede duši k plnému uvědomování si svého fyzického těla a fyzického okolí. Vede člověka k přijetí reality své životní situace, aby se s ní mohl správným způsobem zabývat. Tato směs vybízí člověka k bytí tady a teď, a tím podporuje meditativní stav. Její stabilita a uzemňovací energie podporují zdravé propojení těla a mysli. S podporou InTune dokážeme žít naplno v přítomném okamžiku.