DigestZen 15 ml /trávicí směs

dōTERRA aromaterapie » Směsi esenciálních olejů dōTERRA

Cena:1020.00CZK
DigestZen - Směs pro dobré trávení

Působení: Tato směs je užitečná pro harmonizaci trávicí soustavy a na zklidnění mnoha problémů s trávením.

Složení: Zázvor, Peppermint, Estragon, Fenykl, Kmín, Kmín, Koriandr, Anýz.

Zázvor: prohřívá, povznáší a dodává sílu. Posiluje fyzickou energii, lásku a odvahu. Zklidňuje trávení a pomáhá při nevolnosti (i cestovní).

Peppermint: protizánětlivý, zklidňuje, ochlazuje a dilatuje. Pomáhá při otravách z jídla, při zvracení, průjmu, zácpě, nadýmání, při páchnoucím dechu a nevolnosti.

Estragon: pomáhá při anorexii, dyspepsii, nadýmání, při křečích trávicí soustavy, při pomalém trávení a při infekcích močových cest a pohlavní soustavy.

Fenykl: podporuje játra a tím pomáhá zlepšit trávení. Harmonizuje hormonální systém.

Kmín: antiparazitální, antispasmodický. Pomáhá při poruchách trávení, plynatosti a kolikách.

Koriandr: antispasmodický a protizánětlivý. Pomáhá při nadýmání, průjmu a dalších křečích trávicího traktu.

Anýz: zklidňuje a posiluje trávicí systém.

Indikace: nadýmání, kolika, zácpa, křeče, Crohnova choroba, průjem, otrava jídlem, gastritida, pálení žáhy, nevolnost, paraziti.

Aplikace: aplikujte na reflexní body nohou a kotník. Můžete nanášet lokálně na oblast žaludku, nebo jako obklad na břicho nebo na krk. Jako doplněk stravy užívejte 1 kapku ve sklenici vody nebo sojového/rýžového mléka. Pomáhá při zadržování vody v organismu a při zbavování se parazitů v tlustém střevě. Užitečný při kandidóze trávicího traktu. Zvířatům aplikujte na tlapky jako ochranu před parazity.

Upozornění: opatrně během těhotenství (při ranní nevolnosti pouze jednu kapku na vnější stranu ušního boltce). Nevhodné pro epileptiky.

Psychické působení: Tato směs podporuje všechny, kteří ztrácejí zájem o život a fyzický svět. Někteří lidé mívají tendenci „ukousnout si větší sousto, než dokáží rozkousat“ – snažit se dělat příliš věcí najednou. Takovéto přestimulovávání a přetěžování se informacemi může vést k emoční „poruše trávení“, kdy své zkušenosti nedokážeme utřídit do stravitelné podoby. Duše začíná být přejedená, ale podvyživená, neboť své prožitky neumí převést do použitelné podoby. Pokud je člověk přetížený a přestimulovaný, může ztrácet chuť k jídlu a zájem o fyzický svět obecně. Ke své situaci zaujímá lhostejný postoj a začíná zanedbávat potřeby těla obecně.

Oleje jako je zázvor, peppermint a další koření podporují tělo a ducha, aby dokázaly přijímat a zpracovávat nové informace a události. Pomáhají člověku otevřít se novým vztahům a novým možnostem. Tato směs pomáhá lépe strávit prožitky života.